Amazon on maailma suurim e-kaubamaja, milles oma toodete müümine on pea piiramatu potentsiaaliga – seda nii käibe kasvatamiseks kui edasisete tootearendusideede genereerimiseks.

Osates hinnata nõudlust, leida õigeid märksõnu, koostada atraktiivset listingut (kuulutust) ning teades, kuidas tooteid lanseeritakse, on Amazon justkui super eksporti-hüppelaud, lahendades kõige tähtsama probleemi – kuidas leida kliente. Teades, kuidas Amazonis tegutseda, on suhteliselt lihtsa vaevaga oma toode miljonite inimeste ette tuua.

Amazon on unikaalne Fulfillment by Amazon ehk FBA teenuse tõttu. See on maailma parim ladustamis- ja tarneteenus, jättes Sinu ülesandeks saata oma toode Amazoni. Ladustamise, iga üksiku paki kliendini viimise ja esmase klienditeenindusega enam tegeleda ei tule – seda teeb Amazon. Nii saavad kauplejad tegeleda oma põhitegevuse: toomise, tootearenduse ja müügiga.

Kasumlikke ärimudeleid Amazonis toimetamiseks on mitmeid, peamised neist on olemasoleva brändi turuleviijad ja white labelerid ehk ettevõtted, kes otsivad müügiks sobilikku kaupa kõikjalt maailmast, kohandavad seda, lisavad oma logo ning brändingu, ning toovad turule täiesti uue tootesarja.

Eestist on edukalt võimalik mõlemat ettevõtlusvormi viljeleda, vajad vaid teadmisi ja pühendumist neid õppida.

Kui Sul on kiire, siis räägi meiega: õpetame Sind ise kõiki protsesse veatult läbi tegema või organiseerime kogu müügiprotsessi. Valik on Sinu – maailma suurim e-poe platvorm ootab!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *